Dodatkowe upominki w ramach Programu PL 13!

UWAGA!
Dodatkowe upominki w ramach Programu PL 13!

Informujemy, że wszystkie osoby, które ukończyły cykl badań profilaktycznych w ramach Programu PL13, uprawnione są do odbioru nagrody dodatkowej:
karnetu na świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych na basen lub siłownię o wartości 100 zł.
Dystrybucją karnetów na terenie gmin zajmują się sołtysi poszczególnych miejscowości.
Mieszkańców Wąbrzeźna zapraszamy po odbiór karnetów do Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie, ul. Wolności 44, pokój nr 113.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego w celu potwierdzenia danych.

Podziękowanie
Zespół Projektu PL 13 pragnie podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w badaniach profilaktycznych w ramach projektu „Kompleksowe działania z zakresu promocji zdrowia i profilaktyki chorób nowotworowych z zapewnieniem wysokiego stopnia zgłaszalności na badania w Powiecie Wąbrzeskim”.
Dziękujemy również wszystkim instytucjom oraz organizacjom pozarządowym za wsparcie i pomoc w trakcie realizacji projektu.