Centrum Aktywnego Wypoczynku w Gminie Książki

WITAMY PAŃSTWA W CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU W GMINIE KSIĄŻKI!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kompleksem Centrum Aktywnego Wypoczynku położonego w Łopatkach oraz Osieczku.

Obiekt położony jest bezpośrednio nad jeziorem Łopatki, w gminie Książki, województwo Kujawsko-Pomorskie. Centrum Aktywnego Wypoczynku w Łopatkach to idealne miejsce na wycieczkę szkolną, zorganizowanie imprezy integracyjnej czy wypoczynek z rodziną z dala od miejskiego zgiełku. Przepiękna lokalizacja stwarza doskonałe warunki dla turystyki pieszej, rowerowej, wodnej oraz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Posiadamy:
• pole biwakowe z bezpośrednim dostępem do plaży
• aneks kuchenny wraz z wyposażeniem
• sanitariaty, z których osoby przebywające na polu biwakowym korzystają nieodpłatnie
• namioty 10 osobowe wraz z łóżkami

U nas skorzystasz ze sprzętu wodnego m.in.:
• rowerów wodnych
• kajaków
• żaglówek
• miasteczka wodnego i wielu innych atrakcji.

Do dyspozycji osób przebywających w Centrum Aktywnego Wypoczynku są również stoły do ping-ponga, boisko do siatkówki, plac zabaw, gry zręcznościowe, altanę. Oferujemy możliwość organizacji ogniska, nocnych podchodów, karaoke czy też dyskoteki.

Jesteśmy w stanie przygotować wycieczki po najciekawszych zakątkach okolicy lub zwiedzanie wybranych miejsc, np. Toruń, zamek w Golubiu-Dobrzyniu, Sanktuarium w Rywałdzie, w którym można obejrzeć więzienną celę oraz urządzoną salę pamięci Sł. B. Kard. Stefana Wyszyńskiego.

DANE KONTAKTOWE:
Adres
: Łopatki Polskie 28, 87-222 Książki
E-mail: caw@gminaksiazki.pl
Telefon: 661 552 917

Znajdź nas na Facebooku - https://www.facebook.com/Centrum-Aktywnego-Wypoczynku-%C5%81opatki-109205895024051

Cenniki:

pdfSTAWKI ZA KORZYSTANIE ZE SPRZĘTU WODNEGO

pdfCENNIK OPŁAT ZA KORZYSTANIE Z PÓL BIWAKOWYCH

Obiekt położony jest bezpośrednio nad jeziorem Wielkim, w gminie Książki, województwo Kujawsko-Pomorskie. Centrum Aktywnego Wypoczynku w Osieczku to idealne miejsce na wycieczkę szkolną, zorganizowanie imprezy integracyjnej czy wypoczynek z rodziną z dala od miejskiego zgiełku. Przepiękna lokalizacja stwarza doskonałe warunki dla turystyki pieszej, rowerowej, wodnej oraz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Posiadamy:
• pole biwakowe z bezpośrednim dostępem do plaży
• aneks kuchenny wraz z wyposażeniem
• sanitariaty, z których osoby przebywające na polu biwakowym korzystają nieodpłatnie
• namioty 10 osobowe wraz z łóżkami

U nas skorzystasz ze sprzętu wodnego m.in.:
• rowerów wodnych
• kajaków
• żaglówek
• miasteczka wodnego i wielu innych atrakcji.

Do dyspozycji osób przebywających w Centrum Aktywnego Wypoczynku są również stoły do ping-ponga, boisko do siatkówki, plac zabaw, gry zręcznościowe, altanę. Oferujemy możliwość organizacji ogniska, nocnych podchodów, karaoke czy też dyskoteki.

Jesteśmy w stanie przygotować wycieczki po najciekawszych zakątkach okolicy lub zwiedzanie wybranych miejsc, np. Toruń, zamek w Golubiu-Dobrzyniu, Sanktuarium w Rywałdzie, w którym można obejrzeć więzienną celę oraz urządzoną salę pamięci Sł. B. Kard. Stefana Wyszyńskiego.

DANE KONTAKTOWE:
Adres: Osieczek 269, 87-222 Książki
E-mail: caw@gminaksiazki.pl
Telefon: 661 552 917
Znajdź nas na Facebooku - https://www.facebook.com/Centrum-Aktywnego-Wypoczynku-Osieczek-103788232242564

Cenniki