INFORMACJA dla organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Książki

Chciałbyś założyć stowarzyszenie lub fundację? Zamierzasz ubiegać się o środki finansowe na działalność organizacji pozarządowej? Nie wiesz jak napisać projekt? A może zastanawiasz się w jaki sposób przekształcić stowarzyszenie w Organizację Pożytku Publicznego aby móc otrzymać 1% ?.

W dniu 15 września 2015 r. w godzinach 10:00 – 14:30 w siedzibie Urzędu Gminy Książki w sali Nr 4 – bezpłatny dyżur pełnił będzie doradca z Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK, z którym będzie można skonsultować wniosek projektowy, dowiedzieć się o źródłach finansowania dla NGO, poprawnie wypełnić formularz KRS do sądu, zaczerpnąć informacji nt. funkcjonowania organizacji pozarządowych ( fundacji, stowarzyszeń) czy sprawozdawczości.