Wąbrzeski Bieg Zdrowia

norway grants

Wąbrzeski Bieg Zdrowia

Dnia 12 czerwca 2015 r. w ramach projektu pt.:”Kompleksowe działania z zakresu promocji zdrowia i profilaktyki chorób nowotworowych z zapewnieniem wysokiego stopnia zgłaszalności na badania w Powiecie Wąbrzeskim” organizujemy Wąbrzeski Bieg Zdrowia.

Bieg odbędzie się na stadionie Unii Wąbrzeźno o godzinie 13.00, impreza potrwa około 3-4 godzin. Konkurencja biegowa rozgrywana będzie w 4 kategoriach wiekowych, dystans biegu jest dostosowany do wieku oraz możliwości uczestników. Do udziału w Biegu zapraszamy uczniów szkół podstawowych z klas 4-6, szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe.

W czasie trwania imprezy zapraszamy na prozdrowotny festyn, na którym będą promowane aspekty zdrowego stylu życia, w tym zapobieganie otyłości, konsekwencje stosowania używek, znaczenie zdrowego odżywiania oraz znaczenie aktywności ruchowej. Dla wszystkich uczestników przewidzieliśmy koszulki, balony, napoje, owoce. Zwycięzcy otrzymają od nas medale, puchary oraz dyplomy.

Szczegółowych informacji dotyczących zapisów na Bieg udzielają koordynatorzy gminni:

 1. Milena Sztramkowska – Gmina Dębowa Łąka
  tel. 665 233 634,
  e-mail: m.sztramkowska@zdrowiedlapowiatuwabrzeskiego.pl
 1. Elżbieta Wiśniewska – Gmina Płużnica
  tel. 56 687 52 11,
  e-mail: e.wisniewska@zdrowiedlapowiatuwabrzeskiego.pl
 2. Justyna Zarębska – Gmina Wąbrzeźno
  tel. 502 587 448,
  e-mail: j.zarebska@zdrowiedlapowiatuwabrzeskiego.pl
 3. Katarzyna Wagner – Gmina Książki
  tel. 698 878 220,
  e-mail: k.wagner@zdrowiedlapowiatuwabrzeskiego.pl
 4. Katarzyna Osińska – Miasto Wąbrzeźno

tel. 56 688 24 51 wew. 134

e-mail: k.osinska@zdrowiedlapowiatuwabrzeskiego.pl

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w imprezie

Projekt: „Kompleksowe działania z zakresu promocji zdrowia i profilaktyki chorób nowotworowych
z zapewnieniem wysokiego stopnia zgłaszalności na badania w Powiecie Wąbrzeskim”
realizowany w ramach Programu PL13 „Ograniczanie społecznych nierówności w zdrowiu” finansowanego
ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 oraz budżetu państwa.
Centralne Biuro Projektu: Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie, ul. Wolności 44,
87-200 Wąbrzeźno, pokój 115, tel. 56 688 24 51, wew. 134

www.norwaygrants.org
www.zdrowiedlapowiatuwabrzeskiego.pl
fb: Zdrowie Dla Powiatu Wąbrzeskiego