Dzienne archiwum: 16 Lipiec 2021

Ostrzeżenie meteorologiczne o burzach z gradem

burzaOd godz. 12:30 dnia 16.07.2021 do godz. 08:00 dnia 17.07.2021 prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć ulewne opady deszczu od 30 mm do 40 mm, lokalnie do 60 mm oraz porywy wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni

Otwarcie Centrum Aktywnego Wypoczynku w Łopatkach

Otwarcie CAW w LopatkachMiło nam poinformować, że w sobotę, 10 lipca br. nastąpiło uroczyste otwarcie kolejnego „Centrum Aktywnego Wypoczynku i Sportów Wodnych w Łopatkach” połączone z wydarzeniem „Świętojanki to nasza tradycja” współorganizowane wspólnie ze Stowarzyszeniem Szczuplińskie Żurawie.
Film i zdjęcia z tego wydarzenia dostępne pod linkiem:

Plac zabaw przy GOK w Książkach doposażony o nowy element zabawowy dla dzieci

logotypy

zdjęcie placu zabawZachęcamy najmłodszych do korzystania z infrastruktury placu zabaw. Doposażenie placu zabaw przy Gminnym Ośrodku Kultury w nowy element zabawowy uatrakcyjni dzieciom możliwość spędzania wolnego czasu poprzez aktywny wypoczynek, zabawę, rekreację oraz rozwój ruchowy.

zdjęcie placu zabaw zdjęcie placu zabaw

Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020