Dzienne archiwum: 27 Październik 2021

Dostosowania gospodarstw do wymogów bioasekuracji

stop asfW celu ułatwienia dostosowania gospodarstw do wymogów bioasekuracji, wynikających z przepisów załącznika II rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2021/604 z dnia 7 kwietnia 2021 r. ustanawiającego szczególne środki zwalczania afrykańskiego pomoru świń Powiatowy Lekarz Weterynarii udostępnia posiadaczom trzody chlewnej wzór niezbędnych dokumentów, Czytaj dalej

Zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Książkach

Zdjęcie grupoweDnia 23 października 2021 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Książkach odbył się Zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Książkach na którym wybrano nowe władze na 5 – letnią kadencję. W zjeździe uczestniczyli przedstawiciele nowo założonej a właściwe reaktywowanej jednostki OSP Zaskocz w osobach Pawła Lewandowskiego – Prezesa OSP i Krzysztofa Kordowskiego – Naczelnika OSP. Poczęstunek dla uczestników zjazdu przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Zaskoczu, którym bardzo serdecznie dziękujemy.

Zdjęcie grupowe