Dzienne archiwum: 6 Kwiecień 2023

Pomoc w składaniu zeznań podatkowych PIT

Grafika dekoracyjnaPotrzebujesz pomocy w składaniu zeznań podatkowych PIT?
Przyjdź 17 kwietnia w godz. 14:00 – 16:00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Książkach, gdzie zorganizowany będzie dyżur pracowników Urzędu Skarbowego.
Podczas dyżuru pracownicy przedstawią usługę Twój e-PIT, będzie można również złożyć zeznanie podatkowe PIT za pośrednictwem aplikacji e-Deklaracje.

Bezpłatna kastracja i czipowanie zwierząt ponownie w naszej gminie!

pies kot grafika dekoracyjnaMieszkańcy gminy mogą skorzystać z bezpłatnych zabiegów kastracji oraz czipowania swoich psów i kotów w ramach projektu „ZWIERZowa Akcja Kastracja”.

Projekt realizowany jest we współpracy z Fundacją ZWIERZ z siedzibą w Bieruniu. Ma na celu wykonanie zabiegów kastracji psów i kotów będących pod opieką mieszkańców gminy oraz ich trwałe oznakowanie. Zabiegi kastracji i znakowania dotyczą także kotów wolno żyjących. Czytaj dalej