Akcja przewonienia gazu ziemnego

grafika dekoracyjnaPolska Spółka Gazownictwa Sp z o.o. informuje, że Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy przeprowadzi w dniach 13.11 – 16.11.2023 r. na terenie gminy Książki akcję przewonienia gazu ziemnego „JESIEŃ 2023″, która ma na celu wykrycie i usunięcie nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej i instalacjach wewnętrznych w budynkach.

Wykryte nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej do kurka głównego i przy gazomierzach usuwane będą przez pracowników PSG Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy. Służby Pogotowia Gazowego będą pracowały w czasie trwania akcji przez całą dobę.

Jednocześnie informujemy, że usuwanie stwierdzonych nieszczelności na instalacjach wewnętrznych i urządzeniach gazowych w budynkach należy do obowiązku właścicieli lub administratorów obiektów.