Aktywny i zdrowy Senior

Aktywny logoRegionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu zaprasza na spotkanie świadomościowe z cyklu „Aktywny i zdrowy Senior”, które odbędzie się w Wąbrzeźnie. Spotkanie skierowane jest m.in. do pracowników instytucji mających kontakt z osobami starszymi, opiekunów nieformalnych czy też samych seniorów.

Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się m.in. w jaki sposób utrzymać kręgosłup w dobrej kondycji, jak aktywność fizyczna wpływa na jakość życia osób starszych oraz o wpływie diety na stan zdrowia i długość życia.

Zgłoszenia na spotkanie można dokonać do dnia 06.11.19 r.:
– przesyłając kartę zgłoszenia na adres: e.malinowska@rops.torun.pl lub faxem na nr 56 657-14-61

– telefoniczne pod nr tel. 56 657-14-69

Osoby, które zostaną zakwalifikowane do udziału w spotkaniu zostaną poinformowane drogą mailową lub telefonicznie.

Aktywny senior program aktywny