Bezpłatne webinarium dotyczące możliwości wsparcia dla firm z powiatu wąbrzeskiego i chełmińskiego

zaproszenie na webinariumPomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego serdecznie zapraszają na bezpłatne webinarium dotyczące możliwości wsparcia dla firm z powiatu wąbrzeskiego i chełmińskiego.

Podczas spotkania przedsiębiorcy poznają możliwości uzyskania wsparcia w formie zwolnienia z podatku dochodowego PIT/CIT na 12 lub 15 lat. Wsparcie oferowane jest na nowe projekty inwestycyjne zarówno dla dużych firm, jak i podmiotów z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

W drugiej części wydarzenia Bank Gospodarstwa Krajowego przybliży swoją ofertę na temat korzystnych pożyczek, kredytów oraz gwarancji a także wsparcia w ramach pakietu pomocowego dla firm dotkniętych skutkami pandemii.

Webinarium odbędzie się w czwartek 20 maja o godzinie 11:00 w aplikacji MS Teams. Eksperci będą dostępni dla uczestników webinarium również po jego zakończeniu.

Zapisy na wydarzenie przyjmujemy do 19 maja na adres: w.leszniewska@strefa.gda.pl

Link do spotkania zostanie przesłany na adres podany w zgłoszeniu.

zaproszenie na webinarium.pdf