Budowa bloku wielorodzinnego

zdjęcie blokuW dniu dzisiejszym odwiedziliśmy budowę bloku wielorodzinnego przy ul. Osiedlowej w Książkach. Postępy prac idą zgodnie z planem. Obecnie ostatnia kondygnacja jest w trakcie budowy. Wewnątrz budynku trwają prace instalacyjne – elektryczne i sanitarne.

W ramach inwestycji powstanie 30 lokali mieszkalnych o pow. od 36,27 m2 do 77,67 m2. Każde mieszkanie wyposażone jest w balkon oraz do każdego mieszkanie została przypisana komórka lokatorska.  Przy budynku zlokalizowany zostanie plac zabaw i siłownia zewnętrzna. Wokół obiektu oraz przy miejscach postojowych zaprojektowano zieleń urządzoną wraz z drzewostanem.

Przedstawiamy Wam małą fotorelację z placu budowy, a w komentarzu zamieszczamy filmik jednego z mieszkań.

UWAGA ! Zostały ostatnie wolne lokale – nabór zostanie ogłoszony wkrótce.

Więcej informacji na stronie https://simnowydom.pl/inwestycje/gmina-ksiazki/

zdjęcie z budowy zdjęcie z budowy zdjęcie z budowy zdjęcie z budowy zdjęcie z budowy zdjęcie z budowy zdjęcie z budowy zdjęcie z budowy zdjęcie z budowy zdjęcie z budowy zdjęcie z budowy zdjęcie z budowyzdjęcie z budowy