EKO Działania młodzieży

plakat informacyjnyStowarzyszenie Młodych Gminy Płużnica ogłosiło konkurs dla grup młodzieżowych z powiatu wąbrzeskiego pt. „EKO Działania młodzieży”.
Konkurs organizujemy w ramach projektu EkoPoglądy wspierają samorządy”, którego partnerem jest powiat wąbrzeski, w ramach, którego została powołana Młodzieżowa Rada Ekologiczna Powiatu Wąbrzeskiego. „EKO działania młodzieży” to fundusz na inicjatywy młodzieżowe o charakterze ekologicznym, które związane będą z zmianami ekologicznymi w przestrzeni publicznej.
Oto kilka szczegółów dot. konkursu:

  1. Konkurs jest dedykowany dla grup młodzieżowych w wieku od 11 do 18 lat, zamieszkujących powiat wąbrzeski, (w skład grupy powinno wchodzić co najmniej 4 osoby).
  2. Zanim młodzież przystąpi do opracowywania wniosku, prosimy aby napisali do Stowarzyszenia Młodych Gminy Płużnica (biuro@smgp.org.pl) i poinformowali nas o swoim pomyśle. Grupie inicjatywnej młodych przydzielimy opiekuna, który pomoże im napisać wniosek oraz zaplanować projekt.
  3. W ramach zaplanowanych EKO działań, sfinansujemy niezbędne zakupy nawet do 2000 zł.
  4. Wnioski o dofinansowanie pomysłów młodych, można składać do 10 maja 2023 roku.
  5. Na realizacje EKO Działania młodzież będzie miała czas od 11.05.2023 r. do 30.09.2023 r.

„Projekt „EkoPoglądy wspierają samorządy” realizowany jest przez Stowarzyszenie Młodych Gminy Płużnica, współfinansowany ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030″.