Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii

chlewInformacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Wąbrzeźnie o szkoleniu dla osób dokonujących uboju na użytek własny oraz uboju zwierząt gospodarskich z konieczności

W związku z koniecznością posiadania przez osoby dokonujące uboju na użytek własny odpowiedniego poziomu kwalifikacji, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wąbrzeźnie zaprasza wszystkich zainteresowanych, na bezpłatne szkolenie dla osób dokonujących uboju na użytek własny.

Szkolenie odbędzie się w dniu 04.11.2020 r. w budynku Starostwa Powiatowego, przy ul. Wolności 44 w Wąbrzeźnie, w sali 133 o godz. 10:00.

Każda osoba, który ukończy szkolenie otrzyma zaświadczenie potwierdzające posiadanie odpowiednich kwalifikacji do przeprowadzania uboju na użytek własny (opłata skarbowa za wydanie zaświadczenia wynosi 17 zł).

UWAGA ! W związku z epidemią COVID-19 wymagana jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna na szkolenie pod nr telefonu: 566880095.

W trakcie szkolenia obowiązywać będą wszystkie zasady bezpieczeństwa związane z epidemią koronawirusa, a w szczególności obowiązek zakrywania ust i nosa. Powiatowy Lekarz Weterynarii zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku zaostrzenia się sytuacji epidemiologicznej w kraju.