Mechanizmy wsparcia bezpośredniego dochodów gospodarstw rolniczych – ekoschematy

grafika dekoracyjnaKujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza rolników na szkolenie hybrydowe pn.  „Mechanizmy wsparcia bezpośredniego dochodów gospodarstw rolniczych – ekoschematy”, które odbędzie się: 18.01.2023 r.  o godz. 10:00
Ekoschematy to:

  •    całkowicie nowy, dobrowolny instrument wsparcia bezpośredniego gospodarstw rolnych,
  •    szansa na uzyskanie wyższego poziomu dopłat bezpośrednich i poprawę warunków gospodarowania,
  •    forma opłaty za korzystny wpływ praktyk rolniczych dla środowiska.

Szkolenie odbędzie się hybrydowo – zarówno stacjonarnie w Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji im. Leona Janty-Połczyńskiego, jak i online. Bezpośredni link do rejestracji: https://kpodr.clickmeeting.com/655974398/register
Program szkolenia:

  •    Ekoschematy – nowy rodzaj dobrowolnych, płatnych praktyk
  •    Krótka charakterystyka ekoschematów – praktyki objęte wsparciem, kryteria dostępu, szacunkowa wysokość wsparcia
  •    Zasady łączenia ekoschematów oraz wykluczenia

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wcześniejsza rejestracja.