Najserdeczniejsze życzenia z okazji 101 urodzin – dla naszej najstarszej mieszkanki Pani Janiny Bartnik

zdjęcie karty i upominkuMinął rok od czasu kiedy Pani Janina Bartnik, mieszkanka Osieczka świętowała setną rocznicę urodzin. Dokładnie w dniu 21 maja 2023 r. obchodziła je już po raz 101. Z okazji wyjątkowej rocznicy urodzin Wójt Gminy Książki – Krzysztof Zieliński wraz z Kierownikiem USC – Anną Ojdowską przekazał czcigodnej jubilatce słowa szacunku i uznania oraz najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, by każda chwila była źródłem spokoju, wypełniona miłością bliskich.

Janina Bartnik urodziła się 21 maja 1922 r. w Stawcach, jako pierwsze z sześciorga dzieci Katarzyny i Andrzeja Wójcik. Z całego rodzeństwa tylko ona doczekała tak pięknego wieku, bo nikt z rodzeństwa już nie żyje. W dniu 30 grudnia 1949 r. w Zakrzewie zawarła związek małżeński z Janem Bartnikiem, z którym przeżyła ponad 45 lat. Od 1964 r. mieszka w Osieczku, gdzie przeprowadziła się wraz z mężem i dziećmi z województwa lubelskiego. Rodzina zajmowała się prowadzeniem gospodarstwa rolnego. Mąż zmarł 16 sierpnia 1995 roku. Pani Janina wspólnie z mężem wychowała dwoje dzieci: córkę Krystynę i syna Aleksandra, doczekała się siedmiu wnucząt, piętnastu prawnucząt i czterech praprawnuczek. Mieszka z córką i zięciem, którzy przy wsparciu swoich dzieci na co dzień otaczają ją opieką i miłością.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tak pięknego Jubileuszu i życzymy Pani Janinie na kolejne lata dużo zdrowia oraz cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego.