Ostatnia sesja Rady Gminy w Książkach kadencji 2018-2024

zdjęcie z sesji26 kwietnia 2024 r. odbyła się ostatnia sesja Rady Gminy w Książkach kadencji 2018-2024.
W ciągu mijającej kadencji Rada Gminy w Książkach odbyła 61 sesji, podczas których podjęła 500 uchwał.
Ostatnia sesja Rady Gminy kończącej się kadencji była okazją do wzajemnych podziękowań za wspólną pracę i refleksji nad osiągnięciami.
Wójt Krzysztof Zieliński i Przewodniczący Rady Gminy Marek Macikowski wyrazili swoją wdzięczność za owocną współpracę i zaangażowanie w pracę na rzecz gminy i jej mieszkańców wszystkim radnym, sołtysom, dyrektorom i kierownikom gminnych jednostek organizacyjnych oraz pracownikom urzędu.
Podziękowaniami dla wójta i radnych odwdzięczyli się dyrektorzy i kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych.
Pierwsza sesja nowo wybranej Rady Gminy w Książkach odbędzie się 2 maja br.