SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

Zapraszamy wszystkich chętnychmieszkańców naszej gminy na SPOTKANIEINFORMACYJNEDOTYCZĄCEPROGRAMU "CZYSTE POWIETRZE" KIEDY? 28 września 2021 GDZIE? Urząd Gminy Książki Dowiedz się jaki masz wpływ na otaczające Cięśrodowisko i w jaki sposób możesz ubiegać sięo dofinansowanie! Spotkanie będzie prowadzone w formie doradztwa indywidualnego. Osoby chętne proszone są o wcześniejsze umówienie godziny spotkaniapod nr 56 6888 167 wew. 40 do dnia 24 września.Serdecznie zapraszamy chętnych mieszkańców naszej gminy do udziału w spotkaniu dotyczącym programu Czyste Powietrze. Spotkanie będzie prowadzone w formie indywidualnej. Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszą rejestrację w pokoju nr 21 (ostatnie piętro) lub pod nr 56 6888 167 wew. 40.