Uczniowie z Gminy Książki najlepszymi absolwentami wąbrzeskich szkół średnich

zdjęcie z wręczenia nagródW piątek, 26 kwietnia, odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego klas maturalnych.
Jesteśmy dumni, że absolwentami Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie oraz Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce są mieszkańcy Gminy Książki – Lena Krause, Klaudia Lewandowska i Karol Kubiak.

• Lena Krause, najlepsza absolwentka Liceum Ogólnokształcące w Wąbrzeźnie, uhonorowana została nagrodą Starosty Wąbrzeskiego za imponującą średnią ocen wynoszącą 5,125
  • Karol Kubiak, absolwent Liceum Ogólnokształcące w Wąbrzeźnie, otrzymał nagrodę Wójta Gminy Książki za swoje osiągnięcia (średnia ocen 5,118)
  • Klaudia Lewandowska, najlepsza absolwentka Zespół Szkół w Wąbrzeźnie, otrzymała nagrodę Starosty Wąbrzeskiego, nagrodę Wójta Gminy Książki oraz nagrodę Dyrektora Zespołu Szkół (średnia ocen 5,10)

Serdecznie gratulujemy najlepszym absolwentom oraz ich rodzicom!
Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia na egzaminach oraz dostania się na wymarzone studia. Trzymamy kciuki za wasze dalsze sukcesy!
/Fot. Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie, Liceum Ogólnokształcące w Wąbrzeźnie, Zespół Szkół w Wąbrzeźnie

zdjęcie z wręczenia nagród zdjęcie z wręczenia nagród zdjęcie z wręczenia nagród