UROCZYSTOŚCI PATRIOTYCZNO-RELIGIJNE

Msza przy pomniku na cmentarzu wojennym w Książkach - Brudzawkach W dniu 2 września 2021 r. (czwartek) przy pomniku na cmentarzu wojennym w Książkach – Brudzawkach odbyły się uroczystości patriotyczno – religijne. Uroczysta msza święta w intencji ofiar totalitaryzmu została odprawiona przez ks. Zbigniewa Żyndę – proboszcza parafii Książki, ks. Artura Jankowskiego – proboszcza parafii Łopatki oraz br. Mirosława Jankowskiego OFMCap. – proboszcza parafii Rywałd, po której pod pomnikiem zostały złożone symboliczne wieńce.

Wszystkim, którzy zechcieli uczestniczyć w uroczystościach dziękujemy za obecność.

Dziękujemy także księżom za odprawienie mszy świętej w intencji ofiar totalitaryzmu.

Msza przy pomniku na cmentarzu wojennym w Książkach - Brudzawkach Msza przy pomniku na cmentarzu wojennym w Książkach - Brudzawkach

Więcej zdjęć znajduje się na stronie: https://www.gokksiazki.pl/msza-pod-pomnikiem-w-brudzawkach-02-09-21/