Wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego

zdjęcie z wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanegoW dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego nauczycielom Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Książkach.
Akty wręczono Panu Łukaszowi Filipskiemu, Pani Małgorzacie Ziarnik i Pani Magdalenie Uniatowskiej.
Akty mianowania na wyższy stopień zawodowy wręczył Wójt Gminy Krzysztof Zieliński życząc nauczycielom dalszych sukcesów w pracy zawodowej i powodzenia w życiu osobistym.

zdjęcie z wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego zdjęcie z wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego zdjęcie z wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego zdjęcie z wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego zdjęcie z wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego zdjęcie z wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego zdjęcie z wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego zdjęcie z wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego