Zmiana lokalizacji punktu wymazowego DRIVE-THRU

wymaz mapa dojazdu Powiat Wąbrzeski w ramach zarządzania kryzysowego podjął decyzję o zmianie lokalizacji punktu pobrań wymazów w kierunku obecności SARS – CoV2. Od soboty(24 października), w związku z rosnącą ilością wykonywanych wymazów, w celu „odciążenia” terenu szpitala przeniesiono punkt wymazowy na teren przy WDK, ul. Wolności 47, 87-200 Wąbrzeźno. W nowej lokalizacji do dyspozycji będzie znacznie więcej miejsca dla pojazdów oczekujących, a wymazy wykonywane będą bezpośrednio z samochodu.

Wjazd alejką od strony osiedla gen. Hallera, punkt pobrań na przeciwko wejścia do MTK, wyjazd za budynkiem WDK, alejką od strony TESCO.

Ze względu na reżim sanitarny prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, ☎️ 798 038 364

Badania wykonywane są:

  • poniedziałek-piątek, w godz. 12.30-17.00,
  • sobota-niedziela, w godz. 7.00-12.00.

wymaz zasady

Zasady zlecania testów oraz schematy postępowania z pacjentem w zależności od stanu zdrowia, znajdują się na stronie internetowej: https://www.gov.pl/…/zasady-zlecania-testow-na

autor: Wydział Organizacyjny Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie