Dzienne archiwum: 18 Listopad 2022

Utrudnienia na przejeździe kolejowym w Zaskoczu

Infografika - uwaga utrudnienia w ruchu drogowymInformujemy, że PKP PLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Bydgoszczy przystępuje do naprawy nawierzchni torowej i drogowej na przejeździe kolejowo-drogowym w ciągu drogi gminnej nr 070430C Zaskocz od drogi powiatowej do zabudowań.
Roboty odbywać się będą od dnia 20.11.2022r. od godz. 8:00 do dnia 22.11.2022r. do godz. 19:00.
W związku z powyższym w wyżej wymienionym czasie będzie zamknięty dla ruchu kołowego przejazd kolejowo – drogowy w ciągu drogi gminnej w miejscowości Zaskocz.
Ruch samochodowy kierowany będzie przez uprawnionych sygnalistów, na najbliższy przejazd kolejowo – drogowy w ciągu drogi gminnej Łopatki – Zaskocz – Jaworze w miejscowości Zaskocz.
Za utrudnienia przepraszamy.

mapa z zaznaczonym przejazdem i objazdem

Utrudnienia na przejeździe kolejowym w Zaskoczu

Infografika - Uwaga utrudnienia w rucho drogowymInformujemy, że PKP PLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Bydgoszczy przystępuje do naprawy nawierzchni torowej i drogowej na przejeździe kolejowo-drogowym w ciągu drogi gminnej Łopatki-Zaskocz-Jaworze.
Roboty odbywać się będą od dnia 17.11.2022 r. od godz. 8:00 do dnia 20.11.2022 r. do godz. 8:00.
W związku z powyższym w wyżej wymienionym czasie będzie zamknięty dla ruchu kołowego przejazd kolejowo – drogowy w ciągu drogi gminnej miejscowości Zaskocz. Ruch samochodowy kierowany będzie przez uprawnionych sygnalistów, na najbliższy przejazd kolejowo – drogowy w ciągu drogi gminnej w miejscowości Zaskocz.
Za utrudnienia przepraszamy.

mapa z zaznaczonym przejazdem i objazdem