Dzienne archiwum: 29 Listopad 2022

Gmina Książki liderem w Rankingu Gmin Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2022

Zdjęcie laureatów25 listopada 2022r., podczas uroczystej gali w Bydgoszczy, zostały ogłoszone oficjalne wyniki Rankingu Gmin Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2022. Gmina Książki zajęła I miejsce w powiecie wąbrzeskim.

Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie i promowanie gmin wyróżniających się pod względem rozwoju społeczno-gospodarczego na tle regionu.

W ramach rankingu ocenie poddawane są wszystkie gminy województwa kujawsko-pomorskiego z wyłączeniem miast na prawach powiatu.

Ranking został organizowany przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego we współpracy z Urzędem Statystycznym w Bydgoszczy.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Wojewody Kujawsko-Pomorskiego. Czytaj dalej