Dzienne archiwum: 13 Grudzień 2022

ZLOT WIZJONERÓW

Plakat informacyjny o terminie zlotu 28-30 grudnia 2022 r. w CiechocinkuStowarzyszenie Młodych Gminy Płużnica organizuje wyjazdowy ZLOT WIZJONERÓW!
Zapraszamy do nas wszystkie osoby, dla których tematy związane z ochroną środowiska i ekologią są bardzo ważne! Chciałby wymienić się swoimi pomysłami, podyskutować, o tym co zrobić, żeby świat był piękniejszy i lepszy!

•  jeśli macie 15-19 lat
  •  mieszkacie w powiecie wąbrzeskim.

Zapraszamy Was na Zlot Wizjonerów, który odbędzie się w przerwie świątecznej 28-30 grudzień w Ciechocinku.
Jeżeli czujecie, że to coś dla Was, wypełnijcie formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest pod linkiem: https://bit.ly/3Xtba26
Wszystko jest za darmo – nocleg, wyżywienie, integracja.
Projekt Eko-Załoga finansowany jest przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Kartka świąteczna z zaproszeniem na kiermaszSzkoła Podstawowa i Przedszkole w Książkach zapraszają na Kiermasz Bożonarodzeniowy 15 grudnia będzie można kupić stroik lub ozdoby świąteczne, a także napić się kawy i spróbować pysznego ciasta.
Całkowity dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na potrzeby uczniów