Dzienne archiwum: 8 Grudzień 2022

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu

nieruchomosci przeznaczone do sprzedaży - grafika dekoracyjnaWójt Gminy Książki podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

pdfWykaz nieruchomości do sprzedaży

Wójt Gminy Książki podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ustnego ograniczonego dla właścicieli nieruchomości przyległych do przedmiotowej nieruchomości.

pdfWykaz nieruchomości do sprzedaży

pdfKlauzula informacyjna – Obrót nieruchomościami

Informacja dotycząca dożywiania w szkole w ramach programu „Posiłek w szkole i w domu”

logo posilek w szkole i w domuWnioski o dożywianie dzieci w szkołach w ramach wieloletniego rządowego programu „ Posiłek w szkole i w domu “ na rok szkolny 2022/2023 (styczeń – czerwiec 2023r. ) należy składać od dnia 15 grudnia 2022r. do 31 grudnia 2022r. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Książkach do pracowników socjalnych obsługujących poszczególne tereny.

Świadczenia w formie gorącego posiłku przyznane decyzją na wnioski złożone po 31 grudnia 2022r. będą przyznawane od 01 lutego 2023r.

Druki wniosków można pobrać w GOPS w Książkach i na stronie internetowej gops-ksiazki.rbip.mojregion.info w zakładce: pliki do pobrania.