Dzienne archiwum: 5 Styczeń 2023

Nabór wniosków o dofinansowanie w programie Ciepłe Mieszkanie

cieple mieszkanie - logo programuWójt Gminy Książki ogłasza  nabór wniosków o dofinansowanie m.in. wymiany źródła ciepła w ramach Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie”.

Dnia 22 grudnia 2022 r. Gmina Książki podpisała umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Toruniu na realizację Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie”.

Program skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym (więcej  niż dwa lokale mieszkalne), którzy posiadają  nieefektywne źródło ciepła nadające się do wymiany.

Wysokość otrzymanej dotacji zależna jest od dochodów wnioskodawcy.

Nabór wniosków trwa od 5 stycznia 2023 r. do wyczerpania otrzymanego grantu.

Potrzebne dokumenty oraz szczegółowe informacje na temat programu  znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce „Ciepłe Mieszkanie” oraz w pokoju nr 21 w Urzędzie Gminy.