Dzienne archiwum: 8 Marzec 2023

Bezpłatne kursy dla mieszkańców regionu

Plakat główny - bezpłatne kursyTrwa nabór na bezpłatne kursy dla mieszkańców naszego regionu!
W projekcie można wziąć udział tylko raz, tylko w jednym kursie.
Projekt przeznaczony jest dla osób w wieku 18-65 lat,
nieprowadzących działalności gospodarczej oraz spełniających dowolny warunek z poniżej wymienionych:

1.  mieszkających na terenie woj. kujawsko – pomorskiego
  2.  lub uczących się na terenie woj. kujawsko – pomorskiego
  3.  lub pracujących na terenie woj. kujawsko – pomorskiego
  4.  lub bezrobotnych (zarejestrowanych i niezarejestrowanych)
  5.  lub biernych zawodowo (w tym studenci)
  6.  lub rolników i członków ich rodzin

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą bezpłatnych kursów:

• Tworzenie witryn internetowych- 105 godz.
  • Projektowanie grafiki komputerowej – 125 godz.
  • Przygotowywanie potraw zgodnie z trendami rynkowymi i zasadami zdrowego żywienia – 120 godz.
  • Montowanie stolarki budowlanej – 50 godz.
  • Prowadzenie obsługi biura – 90 godz.

Płatności bezpośrednie i warunkowość – nowe wymogi w 2023 r.

szkolenie - grafika dekoracyjnaKujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza na szkolenie pn. „Płatności bezpośrednie i warunkowość – nowe wymogi w 2023 r.”, które odbędzie się 23 marca 2023 r. w godz. 10.00 – 12.00. Szkolenie odbędzie się hybrydowo – zarówno stacjonarnie w Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji im. Leona Janty-Połczyńskiego, jak i online.
Bezpośredni link do rejestracji: http://www.notowania.kpodr.pl/page,200.html#tresc_strony
Program:

• System warunkowości – istotne zmiany w wymogach i normach obowiązkowych
  • Płatności bezpośrednie niezwiązane z produkcją – kryteria kwalifikowalności, szacunkowa wysokość wsparcia
  • Wsparcie bezpośrednie związane z produkcją – sektory objęte wsparciem, kryteria dostępowe, szacunkowa wysokość wsparcia