Dzienne archiwum: 17 Maj 2024

I Powiatowy Wąbrzeski Talent Show

plakat informacyjnyUrząd Miasta Wąbrzeźno oraz Wąbrzeski Dom Kultury zapraszają 13 czerwca na I Powiatowy Wąbrzeski Talent Show

Udział w tym konkursie mogą wziąć wszystkie utalentowane osoby z powiatu wąbrzeskiego chcące zaprezentować swoją pasję lub to co lubią i potrafią robić najlepiej.

Brak ograniczeń wiekowych

Umiesz śpiewać, tańczyć, grać na instrumencie lub masz inne ciekawe talenty, którymi chcesz podzielić się z innymi? Ta inicjatywa jest właśnie dla Ciebie!

Co ważne: jeden uczestnik może zgłosić swój udział wyłącznie z jedną prezentacją, trwającą do max. 3 minut. Organizator dopuszcza jedynie prezentacje indywidualne.

Dla laureatów pierwszych trzech miejsc przewidziano nagrody finansowe.

• Nie czekaj zgłoś się już dziś! Liczba prezentacji jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
  • A jak to zrobić? Nic bardziej prostego wystarczy wypełnioną kartę zgłoszenia wysłać na adres e-mail: tywanek@wdkwabrzezno.pl

Na Wasze zgłoszenie czekamy do 5 czerwca.

Regulamin dostępny na stronie: http://wdkwabrzezno.pl/talent-show-w-wabrzeznie/