42 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pn. „ Młodzież zapobiega pożarom”.

osp01 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje gminne do 42 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „ Młodzież zapobiega pożarom”. W turnieju udział wzięło 10 dzieci z grupy I (klasy I-VI) oraz 15 z grupy II (klasy VII – VIII, III gim.)

Uczestnicy w pierwszej kolejności przystąpili do testu, którego dobry wynik gwarantował przejście do drugiej – ustnej części konkursu. Największa widzą popisali się

w I kategorii wiekowej:

1. Wiśniewski Kacper
  2. Komorowska Maja
  3. Ciepiela Leon
  4. Dziura Bartosz
  5. Piskorska Daria

w II kategorii wiekowej:

1. Wolińska Justyna
  2. Ziarnik Wojciech
  3. Lipiński Kacper
  4. Michewicz Maciej
  5. Kalinowska Julia

Do kolejnego etapu, który odbędzie się w Niedźwiedźu zakwalifikowały się dwie osoby z każdej grupy, które otrzymały największą liczbę punktów: Wiśniewski Kacper, Komorowska Maja, Wolińska Justyna, Ziarnik Wojciech. Będą oni reprezentować Gminę Książki na eliminacjach powiatowych.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

DSC_0003 DSC_0004 DSC_0007  DSC_0017 DSC_0047DSC_0015