Ankieta dotycząca rozkładu jazdy pociągów

Zdjęcie peronu w KsiążkachMarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, jako organizator publicznego transportu zbiorowego, kierując się potrzebą możliwie maksymalnego dostosowania połączeń kolejowych do potrzeb pasażerów, podejmuje inicjatywę opartą na aktywnym udziale mieszkańców województwa w procesie wspólnego tworzenia regionalnej siatki połączeń kolejowych na kolejne lata.

W związku z tym przygotowana została krótka ankieta, mająca na celu zbadanie oczekiwań pasażerów odnośnie kształtu rozkładu jazdy pociągów w województwie kujawsko-pomorskim, który zacznie obowiązywać od 11 grudnia 2022 roku.

Odpowiedzi udzielone przez mieszkańców będą kluczowe przy projektowaniu siatki połączeń.

Ankieta będzie aktywna do 28 marca br. na stronie https://conectio.pl/ankieta/.