III POWIATOWY FESTIWAL TAŃCA DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

W dniu 17 maja 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Książkach odbył się III Powiatowy Festiwal Tańca Dla Dzieci Przedszkolnych O Puchar Wójta Gminy Książki organizowany przez Szkołę Podstawową i Przedszkole im. Henryka Sienkiewicza w Książkach. Do Festiwalu zgłosiły się cztery grupy przedszkolaków: Grupa ”Misie” z Przedszkola Miejskiego „Bajka” w Wąbrzeźnie, Grupa „Iskierki” z Przedszkola Niepublicznego „ALPIDO” w Wąbrzeźnie, Grupa „Trójeczki” z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej Nr 3 w Wąbrzeźnie oraz Grupa „Kropelki” ze Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Książkach. Dzieci wzięły udział w dwóch kategoriach tanecznych: tańcu klasycznym oraz tańcu dowolnym. Decyzją Jury Festiwalu Puchar Wójta Gminy Książki zdobyły dzieci z grupy „ Iskierki” z Przedszkola Niepublicznego „ALPIDO” w Wąbrzeźnie prowadzonej przez panią Kingę Markiewicz. Sponsorami imprezy byli: Wójt Gminy Książki, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Książkach, lek. med. Cezary Zapałowicz oraz Piekarnia „Piotruś” z Jabłonowa Pomorskiego.

DSC_0006 DSC_0016 DSC_0025 DSC_0042 DSC_0050 DSC_0077 DSC_0097 DSC_0102 DSC_0122 DSC_0142 DSC_0148 DSC_0151 DSC_0171