Integracja w Klubach Seniora w Gminie Książki

Zdjęcie ze spotkaniaPo kilku miesiącach funkcjonowania Klubów Seniora w miejscowościach: Blizienko, Łopatki, Osieczek oraz Zaskocz przyszedł czas na spotkania integracyjne.
Człowiek rozwija się całe życie. Ważne aby włączać się w zajęcia, spotykać z innymi ludźmi oraz integrować z lokalną społecznością.
Dzięki czterem Klubom Seniora działającym na terenie gminy Książki, mieszkańcy mają taką możliwość!!
Wszystkie spotkania zostały przygotowane oraz przeprowadzone w przyjaznej atmosferze z uwzględnieniem potrzeb uczestników, a także z dbałością o ich komfortowe samopoczucie.
Dzięki zaangażowaniu seniorów udało się przygotować pyszne potrawy. Nie zabrakło muzyki oraz miłej atmosfery.

Zdjęcie ze spotkania Zdjęcie ze spotkania Zdjęcie ze spotkania Zdjęcie ze spotkania Zdjęcie ze spotkania Zdjęcie ze spotkania Zdjęcie ze spotkania Zdjęcie ze spotkania Zdjęcie ze spotkania