Zaproszenie do udziału w konsultacjach

ZAPROSZENIE do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu Jezioro Blizno. Harmonogram spotkań: 28 października, godz. 8:55- szkolenie dla uczniów klas 7-8 w Szkole Podstawowej. 15 listopada, godz. 11:00- spotkanie otwarte w miejscowości Blizno (teren przy świetlicy). 17 listopada, godz. 11:00- spotkanie online z urbanistą. 19 listopada, godz. 13:00- szkolenie dla seniorów (sala GOK). 22 listopada, od godz. 11:00- PUNKT KONSULTACYJNY (teren przy GOK). W związku z pozyskaniem grantu na realizację projektu pn. „Planowanie z mieszkańcami – etap II” serdecznie zapraszamy do udziału w zaplanowanych działaniach konsultacyjnych.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w załączonym plakacie.