LOTERIA NARODOWEGO PROGRAMU SZCZEPIEŃ

loteria nps logoKażda pełnoletnia i w pełni zaszczepiona osoba ma szanse wygrać atrakcyjne nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień. Zaszczep się przeciw COVID-19 – to szansa na powrót do normalności oraz okazja na wygraną! Loteria wystartowała 1 lipca.

Zaszczep się i wygraj!

Wykonaj szczepienie przeciw COVID-19 dowolnym preparatem dostępnym w Polsce. Dzięki temu będziesz mógł zarejestrować się w Loterii Narodowego Programu Szczepień do 30 września i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Pamiętaj, że wygrana jest możliwa przy pełnym zaszczepieniu.

Zasady loterii

Loteria potrwa od 1 lipca do 30 września 2021 r. Udział w Loterii jest bardzo prosty. Wystarczy komputer lub telefon z dostępem do Internetu oraz ukończony 18. rok życia. Zarejestruj się na swoim Internetowym Koncie Pacjenta przez stronę www.pacjent.gov.pl lub zadzwoń na infolinię 989 i wyraź zgodę na udział w Loterii do 30 września.

Warto sprawdzić czy na IKP jest nasz aktualny numeru telefonu komórkowego. Na ten numer przyjdzie powiadomienie SMS w przypadku wygranej. Zwycięzcy otrzymają także wiadomość SMS z PKO BP z kodem umożliwiającym wypłatę nagrody z bankomatu. Pieniądze będzie można wypłacić także w oddziale PKO BP.

Każda osoba w pełni zaszczepiona ma cztery szanse na nagrody: 1 nagroda natychmiastowa, 1 nagroda tygodniowa, 1 nagroda miesięczna oraz 1 nagroda finałowa. Pieniądze, samochody i hulajnogi czekają na zwycięzców.

Szczegóły dotyczące loterii, w tym terminy losowań oraz regulamin, dostępne są na www.gov.pl/szczepimysie/loteria