Nowe mieszkania w Książkach!

Wizualizacja projektuSzanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że w I półroczu 2022 r. Gmina Książki rozpoczyna realizację inwestycji w ramach programu Społeczne Inicjatywy Mieszkaniowe (SIM).

Gmina planuje wybudować 4 piętrowy budynek wielorodzinny wyposażony w windę. Budynek składać się będzie z 30 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej wielkości, kształtującej się w przedziale od 36 m2 do 77 m2. Do każdego lokalu mieszkalnego przynależna będzie piwnica oraz miejsce parkingowe. Mieszkania przeznaczone będą na wynajem – z możliwością dojścia do prawa własności. Inwestycja zlokalizowana będzie przy ul. Osiedlowej w miejscowości Książki.

Planowane rozpoczęcie budowy – maj 2022 r.
Planowane zakończenie budowy – wrzesień 2023 r.

Osoby zainteresowane zamieszkaniem w nowo wybudowanym budynku prosimy o wypełnienie w formie elektronicznej załączonej ankiety. Ankieta pozwoli nam poznać Państwa preferencje, określić kryteria ubiegania się o mieszkanie i przedstawić Państwu ofertę.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu Gminy Książki – biuro nr 24, tel. 56 6888 181 wew. 38.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety zarówno mieszkańców gminy Książki jak i osoby zamieszkujące poza jej terenem 🙂 Ankieta będzie dostępna do dnia 07.11.2021 r.

Poniżej znajdą Państwo również wizualizację budynku oraz układ pomieszczeń.

ANKIETA

Wizualizacja projektuWizualizacja projektuWizualizacja projektuWizualizacja projektu

Rozkład mieszkań

Zagospodarowanie terenu

Lokalizacja