Odnawialne Źródła Energii w Gminie Książki- etap II – umowa z wykonawcą podpisana!

Zdjęcie z podpisania umowyZ przyjemnością informujemy, że w dniu 28 września br. została podpisana umowa z Wykonawcą firmą Softeam sp. z o.o., ul. Okopowa 47, 01-059 Warszawa, na montaż 30 instalacji fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych, 4 instalacji fotowoltaicznych w budynkach użyteczności publicznej oraz montaż pompy ciepła w budynku mieszkalnym w ramach projektu pt. „Odnawialne Źródła Energii w Gminie Książki- etap II”.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach działania 3.1 Wspieranie wytwarzania i dystrybucji energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.