„Złote Gody”

Złote GodyW dniu 9 listopada 2021 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Książkach Państwo Krystyna i Henryk Zarzeczni zostali uhonorowani Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej dekoracji dokonał Wójt Gminy Książki Krzysztof Zieliński. W ceremonii asystowali Przewodniczący Rady Gminy Marek Macikowski i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – Anna Ojdowska. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, były gratulacje, kwiaty i życzenia. Nie zabrakło również toastu lampką szampana, tortu oraz pamiątkowego zdjęcia.

Państwo Krystyna i Henryk Zarzeczni są małżeństwem z ponad 50- letnim stażem małżeńskim. Zawarli związek małżeński dnia 01.01.1970 r. w Dębowej Łące, wychowali czworo dzieci, mają ośmioro wnucząt i dwoje prawnucząt.

Dostojnym Jubilatom serdecznie gratulujemy niezwykłej rocznicy, którą może pochwalić się niewiele par małżeńskich. Życzymy kolejnych lat spędzonych razem w zdrowiu i szczęściu.

Zdjęcie jubilatów Zdjęcie jubilatów