Dzienne archiwum: 8 Marzec 2022

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na wybór operatora konkursu na mikrodotacje w ramach regrantingu w 2022 r.

grafikia ozdobna - postacie ludziW dniu 8 marca 2022 r. Wójt Gminy Książki ogłosił otwarty konkurs ofert na wybór operatora konkursu na mikrodotacje w ramach regrantingu na realizację zadania publicznego z zakresu działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych w Gminie Książki.

Oferty realizacji zadnia publicznego należy składać do dnia 29 marca 2022 r. do godz. 16:00 w sekretariacie Urzędu lub przesłać drogą pocztową na adres: Urząd Gminy Książki, ul. Bankowa 4, 87-222 Książki.

Szczegóły dotyczące realizacja zadania zostały zawarte w ogłoszeniu konkursu, stanowiącym załącznik do Zarządzenia Nr 28/2022 Wójta Gminy Książki z dnia 8 marca 2022 r.

pdfNabór do komisji konkursowych

docOFERTA-REGRANTING

docFormularz zgłoszeniowy Kandydata do Komisji konkursowej

pdfZarządzenie nr 28

Ankieta dotycząca rozkładu jazdy pociągów

Zdjęcie peronu w KsiążkachMarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, jako organizator publicznego transportu zbiorowego, kierując się potrzebą możliwie maksymalnego dostosowania połączeń kolejowych do potrzeb pasażerów, podejmuje inicjatywę opartą na aktywnym udziale mieszkańców województwa w procesie wspólnego tworzenia regionalnej siatki połączeń kolejowych na kolejne lata.

W związku z tym przygotowana została krótka ankieta, mająca na celu zbadanie oczekiwań pasażerów odnośnie kształtu rozkładu jazdy pociągów w województwie kujawsko-pomorskim, który zacznie obowiązywać od 11 grudnia 2022 roku.

Odpowiedzi udzielone przez mieszkańców będą kluczowe przy projektowaniu siatki połączeń.

Ankieta będzie aktywna do 28 marca br. na stronie https://conectio.pl/ankieta/.