zdjW dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę na realizację zadania pn. “Dostosowanie infrastruktury kulturalnej w miejscowości Książki, poprzez przebudowę budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Książkach – Etap I”.

Przebudowa budynku będzie polegać m.in. poszerzeniu drzwi wejściowych i na salę oraz likwidacji progów, ociepleniu części ściany wschodniej przy nowych drzwiach wejściowych, przebudowie łazienek i aneksu kuchennego.

Wykonawcą będzie firma GREENSPIN Sp. z o.o. z Torunia. Całkowity koszt realizacji zadania wyniesie 177 117,20 zł z czego 113 624,00 zł dofinansowane zostanie z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich zgodnie z umową, którą podpisaliśmy w Urzędzie Marszałkowskim 17 grudnia 2018 roku.

zdj