E-aktywni mieszkańcy Gminy Książki

IMG_1204To już czwarta grupa w projekcie „E-aktywni mieszkańcy Gminy Książki”, która zakończyła szkolenie mające na celu podniesienie kompetencji cyfrowych. Spotkania odbyły się w dniach 22-23 maja w Świetlicy Wiejskiej w Zaskoczu. Uczestnicy w dwóch 6-godzinnych cyklach mogli pozyskać wiedzę w zakresie „Moje finanse i transakcje w sieci”.

Przypominamy również, że nadal trwają zapisy na bezpłatne szkolenia. Uczestnicy po zakończeniu szkolenia otrzymują certyfikat nabycia kompetencji cyfrowych.

Do udziału zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Książki, którzy ukończyli 25 rok życia. Szkolenia będą również realizowane w poszczególnych sołectwach.

Szczegółowe informacje pod adresem:
http://www.gminaksiazki.pl/e-aktywni-mieszkancy-gminy-ksiazki/

Zapraszamy!

IMG_1190 IMG_20190522_082911 IMG_1204