Spotkanie dla przedsiebiorców z powiatu wabrzeskiego i grudziadzkiego

Plakat o treści: Spotkanie dla przedsiebiorców z powiatu wabrzeskiego i grudziadzkiego Wabrzeski Dom Kultury, sala kolumnowa ul. Wolnosci 47, Wabrzezno 17 listopada 2022 r. godz. 11:00 - Zwolnienie z podatku dochodowego na nowe projekty inwestycyjne w ramach Polskiej Strefy Inwestycji Weronika Leszniewska, Pomorska SSE - Srodki unijne na lata 2021-2027 - nowa perspektywa Paweł Sass, Centrum Doradztwa Finansowego Paweł Sass - Dotacje dla przedsiebiorców Łukasz Pietrowski, Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu - Wsparcie przedsiebiorców poprzez inwestycje samorzadowe Tomasz Zygnarowski, Burmistrz Miasta Wabrzezno - Netoworking przy kawie i słodkim poczestunkuUrząd Miasta Wąbrzeźno oraz Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna serdecznie zapraszają na spotkanie dla przedsiębiorców, które odbędzie się już w przyszły czwartek (17 listopada) o godzinie 11:00 w sali kolumnowej Wąbrzeskiego Domu Kultury przy ulicy Wolności 47 w Wąbrzeźnie. Podczas spotkania, Pomorska SSE zaprezentuje możliwości uzyskania wsparcia w formie zwolnienia podatkowego na nowe inwestycje dla wszystkich przedsiębiorców z branży produkcyjnej i nowoczesnych usług niezależnie od lokalizacji. Spotkanie będzie również okazją do zapoznania się z nową perspektywą środków unijnych, którą przedstawi Centrum Doradztwa Finansowego Paweł Sass oraz ofertą dotacji dla firm z Izby-Przemysłowo-Handlowej w Toruniu. O wsparciu dla firm z poziomu samorządów opowie Burmistrz Miasta Wąbrzeźno.

Po spotkaniu zapraszamy na networking przy kawie i słodkim poczęstunku.

Rejestracja pod linkiem: https://www.strefa.gda.pl/wydarzenia/88-spotkanie-dla-przedsiebiorcow-z-powiatu-wabrzeskiego-i-grudziadzkiego

W razie pytań, prosimy o kontakt z:
Weronika Leszniewska
Specjalistka ds. Pozyskiwania Inwestorów oraz Współpracy Międzynarodowej
tel. 799 286 999
w.leszniewska@strefa.gda.pl

Udział bezpłatny!