Dzienne archiwum: 3 Czerwiec 2024

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży łącznej w drodze przetargu ustnego nieograniczonego

Wójt Gminy Książki podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży łącznej w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, tj. lokal użytkowy wraz ze związanym z nim udziałem w nieruchomości wspólnej dz. nr 19/3 oraz działka nr 19/4.

Wykaz – Szczuplinki 19-3 i 19-4

Klauzula infromacyjna

Nabór uzupełniający do Gminnego Klubu Dziecięcego Happy Kids w Książkach

plakat informacyjnyJesteś rodzicem dziecka w wieku od 1 do 3 lat?

Jesteś osobą pracującą i poszukujesz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało możliwość spędzenia czasu w miłej, bezpiecznej i twórczej atmosferze pod fachową opieką?

Jeśli TAK, to mamy dla Ciebie świetną informację!

Gminny Klub Dziecięcy Happy Kids w Książkach ogłasza nabór uzupełniający na 3 wolne miejsca od 2 września 2024 r.

Nabór trwa od 3 do 28 czerwca 2024 r.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są w siedzibie Klubu Dziecięcego w Książkach przy ul. Szkolnej 6 oraz na stronie internetowej https://www.gminaksiazki.pl/nabor-na-rok-szkolny-2024-2025/

To doskonała okazja, aby zapewnić swojemu dziecku ciekawe zajęcia i opiekę na najwyższym poziomie. Nie zwlekaj i zapisz swoje dziecko już teraz!

Karta zgłoszenia dziecka do Klubu (zał. nr 1)

oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka (zał. nr 3)

oświadczenie o wielodzietności (zał. nr 2)

Regulamin rekrutacji na rok szkolny 2024-2025

klauzula informacyjna

Zastrzeż PESEL i chroń swoje dane w mObywatelu 2.0

grafika dekoracyjnaInformacja prasowa Ministerstwa Cyfryzacji. Warszawa, 28 maja 2024 r.

Zastrzeż PESEL i chroń swoje dane w mObywatelu 2.0

Liczba prób wyłudzeń kredytów na cudze dane rośnie. Ministerstwo Cyfryzacji wprowadziło więc do aplikacji mObywatel 2.0 usługę Zastrzeż PESEL. Dzięki niej użytkownik może zastrzec swój numer PESEL, cofnąć zastrzeżenie i ponownie je ustawić. Widzi też, jakie firmy i instytucje sprawdzały jego numer PESEL i z jakiego powodu. Od 1 czerwca 2024 instytucje finansowe będą miały obowiązek sprawdzenia statusu numeru PESEL np. przed udzieleniem pożyczki. Czytaj dalej