Dzienne archiwum: 11 Czerwiec 2024

Szkody w uprawach sadowniczych

grafika dekoracyjnaWójt Gminy Książki informuje, że w związku z wystąpieniem na terenie Gminy Książki przymrozków wiosennych w dniach 18 – 19 kwietnia 2024 r. powołana zostanie komisja do oszacowania szkód w uprawach sadowniczych.

Wnioski można składać do 21 czerwca 2024 r. w Urzędzie Gminy Książki, pokój nr 21.

WAŻNE!

Do składanego wniosku rolnik dołącza kserokopię wniosku o płatności bezpośrednie celem weryfikacji informacji o powierzchni gospodarstwa rolnego za rok 2024, a w przypadku posiadania w gospodarstwie zwierząt, należy dołączyć także zaświadczenie o ilości zwierząt wydane przez ARiMR.

Powierzchnia upraw w protokole z szacowania szkód musi być zgodna z powierzchnią upraw deklarowanych  dopłat  do ARiMR za 2024 r.

pdfWniosek o oszacowanie szkód – przymrozki wiosenne

pdfKlauzula informacyjna